Plsētas viesis

2017.gada 21.jūlija agrā rīta stundā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas video novērošanas postenis fiksēja vīrieti gados, kurš kādu laiku maldījās pa Daugavpils pilsētas ielām.
Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas patruļgrupa nekavējoties ieradās pie vīrieša un konstatēja sekojošo – 1941.gadā dzimis vīrietis bija atbraucis ciemos pie sava brālēna. Daugavpilī viņš bija pirmo reizi, līdz ar ko apmaldījās meklējot pilsētā autoostu. Policijas darbinieki viņu nogādāja Daugavpils autoostā, lai vīrietis varētu veiksmīgi atgriezties mājās ar pirmo autobusu.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aicina gadījumos, ja Jūs kļūstat par tamlīdzīgu notikumu aculieciniekiem, kad cilvēks ir apmalīdījies un viņam nepieciešama palīdzība, vērsties pašvaldības policijas dežūrdaļā pa diennakts  tālruni 65421500.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki