Policija konstatē bērnu, kurš gadalaikam nepiemērotā apģērbā atrodas uz ielas.

2018.gada 05.martā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, nodrošinot sabiedrisko kārtību un drošību Daugavpils pilsētā, ievēroja nepilngadīgu personu, kura atradās uz ielas gadalaikam un laika apstākļiem nepiemērotā apģērbā – peldkostīmā. Bērns tika uzaicināts uz dienesta transportlīdzekli, lai sasildītos un nestāvētu ārā- salā, kā arī nogādāts dzīvesvietā. Informācija nodota pašvaldības policijas Nodaļas profilaktiskajā darbā ar jauniešiem darbiniekiem apstākļu noskaidrošanai un izvērtēšanai.

            Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un redzot situācijas, kad kādam varētu būt nepieciešama palīdzība, it īpaši ja runa iet par bērniem, nekavējoties jebkurā diennakts laikā informēt Daugavpils pašvaldības policiju pa tālruni 65421500 vai Valsts policiju pa tālruni 110.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki