Policija notver jaunieti, kurš apgāza atkritumu konteinerus.

2017.gada 19.oktobra vakarā, pulksten 22:43, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija, ka pilsētas centrā jaunietis huligāniski uzvedas, apgāza atkritumu konteinerus. Informācija tika nodota tuvākajai pašvaldības policijas ekipāžai, kura operatīvi ieradās notikuma vietā. Uz vietas policijas darbiniekus sagaidīja persona, kura bija informējusi policijas dežūrdaļu par notiekošo.

Tika gūts jaunieša apraksts, kā arī iesaistīta pilsētā izvietotā videonovērošanas sistēma, pateicoties kurai izdevās operatīvi noskaidrot pārkāpēja atrašanās vietu. Jaunietis, pamanot policijas ekipāžu, metās bēgt, bet tika notverts.

Uz pārkāpēju – 1997.gadā dzimušo jaunieti, tika sastādīts Administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta par sīko huligānismu. Jaunietim arī tika piedāvāts novērst izdarīto, ko viņš arī veica – novietoja atpakaļ apgāztos konteinerus un savāca izsvaidītos atkritumus.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki