Policisti nogādā mājās aizmaldījušos zēnu.

2017.gada 28.novembrī pie Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas kājnieku patruļas darbiniekiem vērsās persona, kura norādīja uz zēnu, kurš bija aizmaldījies. Bērns bija uztraucies, nevarēja nosaukt savu vecāku tālruņa numurus, kā arī dzīvesvietas adresi. Tomēr kopīgiem spēkiem pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja zēna dzīvesvietu un nogādāja to uz mājām.

Pašvaldība policija vēlas atgādināt iedzīvotājiem būt uzmanīgiem, pārrunāt ar saviem bērniem uzvedības, drošības normas, atgādināt ceļu satiksmes noteikumus, kā arī vēlams būtu bērniem iegaumēt savu vecāku kontaktinformāciju saziņai ar tiem, ja notiek kādi neparedzēti apstākļi.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus, redzot situācijas, kad kādam varētu būt nepieciešama palīdzība, nekavējoties jebkurā diennakts laikā informēt Daugavpils pašvaldības policiju pa tālruni 65421500 vai Valsts policiju pa tālruni 110.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki