Profilaktisko pasākumu gaitā vienā no Daugavpils izglītības iestādēm konstatē 6 likumpārkāpumus

Trešdien, 11.maijā, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki sadarbībā  ar Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes kinoloģijas nodaļas pārstāvjiem un Daugavpils pilsētas Bāriņtiesas pārstāvi veica profilaktiska rakstura pasākumus vienā no Daugavpils izglītības iestādēm.

Profilaktisko pasākumu mērķis bija novērst likumpārkāpumus, kas saistīti ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma 48.pantu, kurš nosaka, ka bērns nedrīkst smēķēt, lietot bezdūmu tabakas izstrādājumus, glabāt tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to uzpildes tvertnes, kā arī glabāt un lietot alkoholiskos un enerģijas dzērienus.

Profilaktisko pasākumu gaitā tika konstatēti seši likumpārkāpumi, par kuriem ir paredzēta atbildība pēc Bērnu tiesību aizsardzības likuma 78. panta otrās daļas.

Rezultātā tika uzsākti seši administratīvo pārkāpumu procesi, kuri tiks nosūtīti Daugavpils pilsētas domes Administratīvajai komisijai tālāko procesuālo darbību veikšanai un gala lēmuma pieņemšanai.

 

* Foto: pixabay.com

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki