Rit darbs jautājumā par pamestajiem transportlīdzekļiem.

                2020.gada 13.augustā Daugavpils pilsētas domes deputāti, pieņemot lēmumu domes sēdē, pilnvaroja Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju pieņemt lēmumus par transportlīdzekļa atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa, lai varētu risināt situācijas ar pamestajiem transportlīdzekļiem pilsētas teritorijā. Tāpat arī pašvaldības policija saņēma domes rīkojumu par iepirkuma procedūras veikšanu un līguma noslēgšanu par specializētā transportlīdzekļa un specializētās stāvvietas pakalpojumu sniegšanu. Tika īstenota cenu aptauja un tirgus izpēte, saņemti piedāvājumi, kas tiek izvērtēti un tuvākajā laikā tiks pieņemts lēmums par līguma noslēgšanu ar vienu no pretendentiem.

                2020.gada 19.augustā pamestam un jau arī izdemolētam transportlīdzeklim, kas atrodas Piekrastes ielā 45, Daugavpilī, tika uzlika Brīdinājuma uzlīme par transportlīdzekļa atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa.

                Atstrādājot izsaukumus par ilgstoši atstātiem transportlīdzekļiem uz ceļa, tiek meklēti transportlīdzekļu īpašnieki ar kuriem tiek veiktas profilaktiska rakstura sarunas. Rezultātā 1 transportlīdzeklis, kurš bija ilgstoši novietots stāvēšanai vienā no Jaunās Forštadtes mikrorajona pagalmiem, ir jau pārvietots, savukārt 5 transportlīdzekļu īpašnieki ir apņēmušies un solījuši tuvākajā laikā paši pārvietot savus transportlīdzekļus.

                Darbs turpinās un pilsētas iedzīvotāji var informēt Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju (dežūrdaļas tālrunis 65421500) par pamestajiem transportlīdzekļiem kas aizņem stāvvietas vai vienkārši rūsē un degradē apkārtni.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki