Saistībā ar Covid-19 izplatību nosaka jaunus ierobežojumus.

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību no 29.marta valstī ir noteikti jauni ierobežojumi.

Tagad publiskās vietās – gan telpās, gan ārpus tām – cilvēkiem obligāti ir jāievēro vismaz divu metru distance vienam no otra. Neievērot distanci drīkst tikai ģimenes locekļi vai personas, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā, kā arī personas, kas veic darba vai dienesta pienākumus, un pāri.

Visos citos gadījumos distances ievērošana ir obligāta. No šiem ierobežojumiem izriet arī citi ierobežojumi. Tas nozīmē, ka vairs nedrīkstēs spēlēt komandu sporta spēles, apmeklēt bērnu rotaļu laukumus, rīkot piknikus kopā ar draugiem, utt.

Pašvaldības policijas mērķis ir rūpēties par sabiedrisko kārtību un iedzīvotāju drošību. Policijai nekad nav bijis mērķis sodīt visus pēc kārtas, taču, ja citādi nevarēs, būs jāpiemēro arī sodi.

Ievēro distanci un izglāb dzīvību!

Taču vēl labāk, ja bez īpašas vajadzības apkārt nestaigāsi. #paliecmajas

Visus ierobežojumus lasi te –http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/6218_par_arkartejas_situacijas_izsludinasanu__aktualizets_27_mart?fbclid=IwAR0V8KlZFJVX67EqEzT5fupC18Twm33FkEQJI9eI2NapjzZq305-wmQQnBs

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki