Šaušana pilsētas centrā.

2017.gada 22.jūlija vakarā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pilsētas centrā no automašīnas ar ierocim līdzīgu priekšmetu šauj pa garāmgājējiem. Uz notikuma vietu devās tuvākā policijas ekipāža, kura pa ceļam vēl sazinājās ar videonovērošanas posteņa darbiniekiem, lai precizētu automašīnas pārvietošanās maršrutu.
Meklējamā automašīna tika atrasta ātrās ēdināšanas restorāna stāvvietā. Uz policijas ierašanās brīdi automašīnā neviena nebija, bet caur tās logiem varēja saskatīt automātisko šaujamieroci uz aizmugurējā sēdekļa.
Pēc brīža ieradās arī jauniešu kompānija, kura pārvietojās ar doto automašīnu. Uz vietas tika noskaidrots, ka ierocis ir „airsofta” automātiskais elektriskais ierocis. Viens no jauniešiem atzinās, ka šāva no šī ieroča.
Uz vietas tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta par sīko huligānismu.

* Videomateriālam ir speciāli pazemināta kvalitāte, lai ievērotu Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki