Seksuāla uzmākšanās

2017.gada 24.jūlijā plkst.16.26 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas video novērošanas postenis fiksēja, Skulptūru dārzā Mihoelsa un Sakņu ielu krustojumā aizdomīgu situāciju eglēs.
Nekavējoties ierodoties uz notikuma vietu kājnieku patruļa konstatēja sešu bērnu kompāniju vecumā ap 14.gadiem, kopā ar 1984.gadā dzimušo vīrieti, kurš atradās alkoholisko dzērienu reibumā un pie viņa bija degvīna pudele. Pēc bērnu teiktā varēja saprast, ka vīrietis viņiem uzmācās ar dīvainiem piedāvājumiem. Viena no pusaudzēm pastāstīja policijas darbiniekiem, ka vīrietis bija izteicis seksuāla rakstura piedāvājumu viņas draudzenei, ko arī apstiprināja pārējie bērni.
Uz vīrieti tika sastādīts protokols pēc Latvijas Administratīva pārkāpuma kodeksa 171.panta par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošana sabiedriskās vietās un atrašanās sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī.
Likumpārkāpējs tika nodoti valsts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai. 
Tā kā vasaras brīvlaiks vēl rit pilnā sparā, Daugavpils pilsētas pašvaldības policija lūdz jauniešus būt uzmanīgākiem un nepavadīt laiku ar nepazīstamie un vienkārši aizdomīgiem cilvēkiem. Vecāki, lūdzam Jūs pievērst lielāku uzmanību saviem bērniem un interesēties ar ko un kā viņi pavada savu brīvo laiku.
Gadījumā, kad pilsētas iedzīvotāji kļūst par aculieciniekiem tamlīdzīgām situācijām viņi var vērsties Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļā (diennakts tālrunis 65421500) vai arī Valsts policijas, Latgales reģiona pārvaldes, Daugavpils iecirkņa dežūrdaļā (diennakts tālrunis 65403302).

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki