Svarīgi!

Sakarā ar koronavīrusa (COVID-19) izplatību vakar, 12.martā, Latvijas Republikas Krīzes vadības padome paziņoja par ārkārtas situāciju Latvijā un pasākumu ierobežošanu līdz 14.aprīlim.

Šajā sakarā vēlamies paziņot, ka Daugavpils pilsētas pašvaldības policija turpina pildīt savus pienākumus, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus. Iedzīvotāji ir aicināti izvērtēt policijas izsaukšanas nepieciešamību, kā arī neizmantot tālruni 65421500 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Izsaukumu saņemšanas gadījumos prioritāte būs tiem izsaukumiem, kuri būs saistīti ar draudiem cilvēku dzīvībai vai veselībai. Iepriekš nozīmētu lietu izskatīšana klātienē tiek pārcelta pagaidām līdz 14.aprīlim vai līdz laikam, kad tiks atcelta ārkārtas situācija Latvijā.

Tāpat cilvēki ir aicināti bez nepieciešamības neapmeklēt Pašvaldības policijas administrāciju. Piekļuve Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas ēkā ir ierobežota. Ja tas ir iespējams, lūdzam risināt aktuālos jautājumus attālināti, izmantojot elektroniski pieejamos pakalpojumus (www.latvija.lv), kā arī saziņai izmantojot pašvaldības policijas oficiālo e-pastu: police@daugavpils.lv!

Bet, ja nepieciešama tūlītēja pašvaldības policijas palīdzība, zvanīt – 65421500!

Iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19 var, zvanot uz Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informatīvo tālruni 67387661. Plašāku informāciju var lasīt arī SPKC mājaslapā:

https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757.

Saudzēsim sevi, savus tuvos un cilvēkus sev apkārt!

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki