Tiek notverti jaunieši, kuri autoostā apzaga cilvēku.

2018.gada 19.februāra vakarā, neilgi pirms pulksten 23:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieku uzmanību piesaistīja jaunieši, kuri izskrēja no pilsētas autoostas uzgaidāmās telpas. Jauniešus mēģināja panākt kāds vīrietis. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa. Policijas darbinieki notikuma vietā noskaidroja, ka vīrietim nozaga planšetdatoru.

Kamēr mobilās patruļgrupas darbinieki atradās autoostā un skaidroja notikušā apstākļus, Videonovērošanas posteņa darbinieki turpināja sekot līdzi iespējamo vainīgo personu pārvietošanās maršrutam un informēja par to kolēģus.

Viens no jauniešiem, pamanot tuvojošos policistus, iemeta sniegā planšetdatoru. Tomēr visas viņa darbības piefiksēja pilsētas videonovērošanas sistēma.

Jaunieši tika notverti un nogādāti autoostā, kur cietušā persona viņus atpazina. Notvertās personas tika nodotas Valsts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki