Tiek notverts kārtējais sveša īpašuma apzīmētājs.

2018.gada 19.aprīļa vakarā, īsi pēc pulksten 22:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieki konstatēja, ka vienā no pilsētas mikrorajoniem persona apzīmē elektrosadales skapi. Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža, kura arī aizturēja vainīgo personu. Uz vietas tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Materiāli nosūtīti Daugavpils pilsētas domes Administratīvajai komisijai izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai.

Saskaņā ar 2011.gada 08.decembra Daugavpils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr.37 “Daugavpils pilsētas administratīvās atbildības noteikumi” par ēku (būvju), parka soliņu, atkritumu urnu, elektroapgaismojuma ierīču, piemiņas plākšņu, arhitektonisko elementu un citu infrastruktūras elementu vai inventāru bojāšanu, tai skaitā ar uzrakstiem, zīmējumiem var tikt izteikts brīdinājums vai uzlikts naudas sods līdz 350 euro.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki