Tiek pieķerts Ziemassvētku rotājumu bojātājs.

2023.gada 15.janvāra rītā Daugavpils pilsētas videonovērošanas kameru redzeslokā nonāca vairāku personu kompānija Vienības laukumā. Tika konstatēts, ka Ziemassvētku eglei ir norauta dekorācija un viena persona no šīs kompānija aktīvi to spārda un galu galā arī saplēš. Informācija par notiekošo tika nodota tuvākajai Pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura, sadarbībā ar videonovērošanas posteņa darbiniekiem, notvēra vainīgo personu – kādu 1993.gadā dzimušu ārvalstu tūristi.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts process pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11.panta pirmās daļas – Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms).

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki