Ugunsgrēks Jātnieku ielā.

2018.gada 17.janvāra rītā, ap pulksten 01:00, pie pašvaldības policijas mobilās patruļgrupas darbiniekiem vērsās garāmgājējs, kurš paziņoja, ka dzīvojamā namā Jātnieku ielā daudz dūmu un iespējams kaut kas deg. Pašvaldības policisti nekavējoties devās pārbaudīt saņemto informāciju un konstatēja, ka Jātnieku ielā deg dzīvoklis. Informācija par ugunsgrēku tika nodota Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, kurš jau bija ceļā uz notikuma vietu, un uzsākta cilvēku evakuācija. Iedzīvotājiem tika sniegta iespēja sasildīties policijas dienesta transportlīdzeklī. Pēc īsa brīža notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri uzsāka ugunsgrēka likvidācijas pasākumus. Pašvaldības policijas darbinieki kopīgi ar citu dienestu pārstāvjiem strādāja notikuma vietā, kā arī pēc ugunsgrēka likvidācijas periodiski kontrolēja šo adresi.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija izsaka pateicību tam cilvēkam, kurš sniedza informāciju patruļai – iespējams tas ļāva izvairīties no daudz nopietnākām sekām.

Aicinām cilvēkus rīkoties atbildīgi un ievērot elementāras ugunsdrošības prasības.

*Attēli no notikuma vietas

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki