Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes futbola sacensības 2018

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde organizēja tradicionālās futbola sacensības starp Latgales reģiona policijas iecirkņiem, kurās arī piedalīties tika uzaicināta Daugavpils pilsētas pašvaldības policija komanda. Futbola sacensībās piedalījās Rēzeknes, Preiļu, Ludzas, Daugavpils policiju komandas, kā arī Daugavpils pašvaldības policijas komanda.

Kopvērtējumā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas komanda ar maksimālajiem 15 punktiem izcīnīja augsto pirmo vietu. Otro vietu ar 12 punktiem izcīnīja Rēzeknes policijas komanda. Godalgoto trešo vietu ar 9 punktiem ieguva Ludzas policijas komanda.

Paldies mūsu Pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri piedalījās sacensībās un kopīgiem spēkiem izcīnīja godalgoto 1. vietu, kā arī paldies Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei par uzaicinājumu piedalīties šajās sacensībās.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki